Turkbbo forumları
En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir? 112

Join the forum, it's quick and easy

Turkbbo forumları
En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir? 112
Turkbbo forumları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir?

2 posters

En çok Tanınmış Yöneticimiz?

En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir? Vote_lcap100%En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir? Vote_rcap 100% 
[ 2 ]
En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir? Vote_lcap0%En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir? Vote_lcap0%En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir? Vote_rcap 0% 
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]
[ 0 ]

Toplam Oylar : 2

En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir? Empty En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir?

Mesaj tarafından P972M Salı Mart 10, 2009 3:08 pm

Bana gore manyak_chocuq adminimiz en cok tanınmıs yonetıcımızdır.Arkadaslar bu soruyu sıze soruyorum ltfn ankete oyunuzu kullanın ve anketteki hangı yonetıcımıze oy verdıgınızı ltfn cvp olarak yazın!

SaYGıLaR P972M

P972M
Kidemli Başçavuş
Kidemli Başçavuş

Hobiler : SaTRaNC
Ruh Haliniz : En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir? Deli10

En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir? Empty Geri: En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir?

Mesaj tarafından Fsst Perş. Nis. 30, 2009 6:37 pm

P972M demiş ki:Bana gore manyak_chocuq adminimiz en cok tanınmıs yonetıcımızdır.Arkadaslar bu soruyu sıze soruyorum ltfn ankete oyunuzu kullanın ve anketteki hangı yonetıcımıze oy verdıgınızı ltfn cvp olarak yazın!

SaYGıLaR P972M

P972M Sana Katılıyorum
Fsst
Fsst
Banned

Hobiler : Sanane
Ruh Haliniz : En Çok Tanınmış Yöneticimiz kimdir? Tehlik10

http://www.avratmundo.tr.gg